Zaproszenie na konferencję

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
12 października 2017

Uprzejmie informujemy, że rejestracja na Konferencję naukową z okazji 5-lecia ratyfikacji przez Polskę Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych została przedłużona do 20 października 2017 r.

Pełnomocnik Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych zaprasza na organizowaną przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych konferencję naukową z okazji 5-lecia ratyfikacji przez Polskę Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych.

Celem konferencji jest podsumowanie dotychczasowych działań w zakresie wdrażania Konwencji i wyznaczenie priorytetów na przyszłość.

Konferencja odbędzie się 27 października 2017 r. na terenie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w budynku Centrum Transferu Wiedzy (sala CTW – 408), Aleje Racławickie 14 w Lublinie.

W jej ramach odbędą się dwa panele: 1. Dostępność przestrzeni publicznej i projektowanie uniwersalne, 2. Kariera zawodowa osób niepełnosprawnych oraz kompleksowe podejście do rehabilitacji.

W konferencji wezmą udział m.in. przedstawiciele środowisk naukowych, administracji rządowej i samorządowej, organizacji pozarządowych oraz instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych.

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału wszystkie osoby zainteresowane tematyką działalności na rzecz poprawy sytuacji osób niepełnosprawnych.

W celu wzięcia udziału w konferencji należy wypełnić formularz rejestracyjny. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Formularz rejestracyjny (docx 56 kb)

Program Konferencji (docx 63 kb)

Formularz rejestracyjny prosimy przesłać na adres email: konferencjazgloszenia@mrpips.gov.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-12
Data publikacji:2017-10-12
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:2557